خرید خانه در قبرس شمالی Can Be Fun For Anyone

فروش املاک در قبرس شمالی

آسمان قبرس به صورت رایگان در طول مراحل اقامت همراه شما خواهد بود.

ما از کوکی های خود و شخص ثالث برای بهینه سازی تجربه جستجوی ملک شما در وب سایت خود استفاده می کنیم.

یک تجربه زندگی در کشوری با مزایای بسیاری از جمله: طبیعت زیبا، آب و هوای گرم، منظره دریا، امکانات پزشکی مدرن، خرید، ورزش، رویدادهای فرهنگی و بسیاری از مدارس و دانشگاه‌­های خصوصی به زبان انگلیسی.

طبق قوانین بین الملل، یکی از راه­‌های اخذ تابعیت، ازدواج با تبعه یک کشور است، این بدان معناست که در صورت ازدواج متقاضی با شخصی که در یک کشور خارجی زندگی می­کند، می­توان تقاضای تابعیت و اقامت کرد.

شبه جزیره کارپاس در شمال شرقی قبرس شمالی و در امتداد باریکه ای از سواحل طلایی قرار داردکه تپه هایی ناهموار پشت آن ها واقع شده اند. این شبه‌جزیره ناحیه‌ ای کمتر کشف‌ شده از قبرس است و مناطق اعجاب ‌آور مناسب کوهنوردی، روستاهای عجیب و جذاب و اماکن تاریخی به وفور در آن یافت می‌شوند.

در نظر داشته باشید که کشور قبرس شمالی به طور کلی در زمینه‌های مختلف توانسته به رتبه خوبی دست یابد اما هنوز سیستم‌های حمل و نقل در این کشور از تکنولوژی کمتری برخوردار هستند.

کار پس از تحصیل روشی است که می توانید برای اقامت کشور قبرس شمالی پس از تحصیل از آن استفاده کنید. اکثر دانشگاه‌ها واحدهای ویژه‌ای دارند که به فارغ التحصیلان کمک می‌کند شغل مناسب را جهت اقامت کاری در این کشور پیدا کنند. معمولاً فارغ التحصیلان در این کشور ظرف ۳ ماه پس از فارغ التحصیلی استخدام می‌شوند.

در مورد مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور باید گفت که شرایط اقامت دائم در قبرس شمالی به این صورت است که فرد باید بیمه خرید خانه در قبرس و اقامت نامه‌ی درمانی خصوصی تأیید شده داشته باشد. این بیمه نامه باید به روز باشد و از وزارت بهداشت این کشور باشد که هر دو سال یک بار به وزارتخانه نشان داده شود. فرد باید حداقل به مدّت ۶ سال در کشور قبرس شمالی زندگی کرده باشد تا بتواند اقامت دائم این کشور را بدست آورد. اشخاص دارای اجازه کار، کسانی که صاحب خانه با درآمد تضمین شده، ازدواج با شخصی که تبعیت قبرس را دارد و فرزندان زیر ۱۸ سال حق تقاضای اقامت دائم را دارند.

آیامیتونم باتوجه به مدرک تحصیلی برای کار به قبرس مهاجرت کنم؟ اگرجواب منفی است ازطریق ادامه تحصیل برای دکتری چطور؟ نریمان پارسا (کارشناس ویزا)

از اجاره خانه در مجموعه هایی که در حال ساخت و سار هستند ، خودداری کنید ، چرا که صدای ماشین آلات و کارگرها و غیره شما را اذیت خواهد کرد و این مورد در قبرس شمالی بسیار شکایت شده است.

علاوه بر این، یکسان بودن این سند برای خریداران خارجی و تابعین قبرس، باعث شده است تا تمامی مراحل مانند انتقال از طریق وصیت نامه و یا به ارث بردن ملک، بر اساس قوانین قبرس صورت پذیرد.

اگر به دنبال خرید ملک و اخذ اقامت در کشوری با وضعیت اقتصادی مناسب، آب و هوایی مطلوب، قیمت ملکی معقول و شرایط و مزایای بسیار فوق العاده هستید، قبرس شمالی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

آپارتمان های با دید دریا و طبیعت در قاضی ورن، در نزدیکی گوزلیورت واقع شده اند.

قوانین و شرایط اخذ اقامت ترکیه با ازدواج

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *